Wtorek, 17 lipca 2018     Kontrast:

Promo Forum Cyfryzacji

Forum odbędzie się 18 listopada 2016 roku w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie.

Forum z uwagi na wielką wagę tematów związanych z rozwojem cyfryzacji i wprowadzaniem nowych rozwiązań technologicznych w jednostkach samorządu terytorialnego poświęcone będzie pogłębianiu i promocji wiedzy w kontekście dalszego rozwoju i poprawy jakości świadczonych usług publicznych przez jednostki samorządu terytorialnego.

Główne panele tematyczne Forum to:

Panel I -  Obsługa przedsiębiorców i inwestorów z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych

Panel II - Poprawa jakości usług publicznych świadczonych przez JST

Panel III - Finansowanie projektów z zakresu cyfryzacji.

Do udziału w forum zapraszamy przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego województwa lubelskiego, uczelni wyższych i branży informatycznej a także wszystkie osoby zainteresowane tą tematyką.

Rejestracja na forum odbywa się przez stronę: www.forumcyfryzacji.pl

Udział w konferencji jest bezpłatny.