Środa, 13 listopada 2019     Kontrast:

ikona email ikona telefon logo bip

English Polish Russian Ukrainian

 

portal mapowy

Regioset

 

Transmisja sesji Rady Gminy

 

 BUSINESS GMINA

 

 Monitor polski

Dziennik Ustaw

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu

Gminny Portal Mapowy

harmonogram odbioru odpadów 

logo mikroporady  

 

budzet obywatelski

 

 

neuvoo 1

Wyszukiwarka ofert pracy

 

folderrejowiec20171

 Folder Gmina Rejowiec Fabryczny 2018

 

GlosPawlowa

pomoc prawna logo

Bezpłatna pomoc prawna

Opracowanie Biala Ksiega szczepien1

Biała Księga Szczepień

 

Przewodniczący Rady Gminy Rejowiec Fabryczny zgodnie z art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminy /t.j. Dz.U. z 2019r, poz. 506 / zwołuje XI sesję Rady Gminy Rejowiec Fabryczny w dniu  12 listopada  2019r.  o godz.9.00  w Gminnym Ośrodku Kultury im. Ryszarda Kapuścińskiego w Pawłowie ul. Lubelska 23 a .

Czytaj więcej

 

 

Wójt Gminy Rejowiec Fabryczny informuje o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu uproszczonego planu urządzenia lasu.

Czytaj więcej ...

 

img6

 

 

Szczepienie psw1 Szczepienie psw1

 

Przewodniczący Rady Gminy Rejowiec Fabryczny zgodnie z art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminy /t.j. Dz.U. z 2019r, poz. 506 / zwołuje X sesję Rady Gminy Rejowiec Fabryczny w dniu  31 października  2019r.  o godz.9.00  w Gminnym Ośrodku Kultury im. Ryszarda Kapuścińskiego w Pawłowie ul. Lubelska 23 a .

 

Porządek obraz ...

 

Planowane wylaczenie

 

OTK Plakat

 

Wójt Gminy Rejowiec Fabryczny ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki zabudowanej położonej w miejscowości Wólka Kańska-Kolonia.

Czytaj więcej...

 Nowy rachunek na odpady komunalne1 Nowy rachunek na odpady komunalne1

 

Plakat

 

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli zaprasza na VIII Jesienny Kiermasz Materiału Szkółkarskiego Owocowego I Ozdobnego.

 

kiermasz1

 

Wójt Gminy Rejowiec Fabryczny informuje, że rozpoczęły się prace związane z przyjęciem rocznego programu współpracy Gminy Rejowiec Fabryczny na rok 2020 z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego. Przygotowano projekt programu współpracy, który przedkładam do konsultacji, jeszcze przed jego przyjęciem przez Radę Gminy Rejowiec Fabryczny, aby móc uwzględnić Państwa uwagi i propozycje (w załączeniu). Będziemy wdzięczni za włączenie się do prac nad jego brzmieniem. Oczekujemy na Państwa opinie i wnioski do dnia 17 października br. do godziny 15,00. Można je składać na piśmie w Urzędzie Gminy Rejowiec Fabryczny ul. Lubelska 16 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: r a d a @u g . r e j o w i e c .pl Propozycje do Programu będzie można przedstawić również na dorocznym spotkaniu z organizacjami pozarządowymi, które odbędzie się 18 października 2019r. o godz. 10,00 w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Rejowiec Fabryczny.

Do pobrania: 

* Zarzządzenie Wójta

* Formularz

 

Wójt Gminy Rejowiec Fabryczny ogłasza przetarg na nieruchomość w miejscowości Kanie. Szczegóły można znaleźć tutaj.

 

Przewodniczący Rady Gminy Rejowiec Fabryczny zgodnie z art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminy /t.j. Dz.U. z 2019r, poz. 506 / zwołuje IX sesję Rady Gminy Rejowiec Fabryczny w dniu  27 września   2019r.  o godzinie  12,00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Pawłowie .

Porządek obrad do pobrania tutaj.

1 plakat 19.09.2019

Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Lubelskiego na lata 20014-2020,
Priorytet IX Rynek pracy,
Działanie 9.3 Rozwój przedsiębiorczości.

 

 

zdjecie w tle 960x365px zdjecie w tle 960x365px

 

Ruszyła kolejna edycja akcji Masz Głos – przedsięwzięcia, które pomaga zmieniać najbliższe otoczenie tak, aby mieszkańcom żyło się wygodniej, ciekawiej, łatwiej. Chcesz ścieżki rowerowej, lepiej oświetlonej drogi albo marzysz o warsztatach dla rodzin bądź czystszym powietrzu? Dołącz do akcji Masz Głos – rejestracja trwa przez cały wrzesień na stronie www.maszglos.pl. Udział jest bezpłatny, a zgłosić się może każdy – wystarczy zapał do działania na rzecz Twojej miejscowości. Najskuteczniejsi mogą zdobyć nagrodę Super Samorząd.

 

Wójt Gminy Rejowiec Fabryczny ogłasza przetargi na nieruchomości położone w miejscowości Kanie-Stacja. Szczegóły można znaleźć tutaj.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włodawie serdecznie zaprasza mieszkańców Gminy Rejowiec Fabryczny do udziału w  XX Biegu Sobiborskim "Ocalić od zapomnienia – uczyć dla przyszłości". 

 

Plakat XX Bieg Sobiborski 

 

Regulamin biegu do pobrania tutaj.

23 -27 września 2019 r. Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje Tydzień Przedsiębiorcy.

 

3 TP Chelm 3 TP Chelm 4 TP Chelm 4 TP Chelm