Wtorek, 16 października 2018     Kontrast:

bezpieczne lato bezpieczne lato

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Rejowcu Fabrycznym oraz Biblioteka Publiczna w Lisznie organizują konkurs plastyczny pn. „BEZPIECZNI NA DRODZE” tematycznie nawiązujący do bezpieczeństwa drogowego. Do uczestnictwa w konkursie zapraszamy młodych czytelników Biblioteki w Lisznie w wieku 6-12 lat.

Celem realizacji zadania jest zwrócenie uwagi uczestników konkursu na problem bezpieczeństwa drogowego , w tym nietrzeźwości kierowców oraz popularyzacja działań plastycznych jako aktywna forma spędzania czasu wolnego. Konkurs startuje 18 lipca , prace można składać do dnia 19 sierpnia 2016. Realizacja zadania poprzedzona będzie spotkaniem czytelników biblioteki z funkcjonariuszem Komisariatu Policji w Rejowcu.

Konkurs realizowany jest w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych pn. „BEZPIECZNA GMINA-BEZPIECZNE LATO”.

Poniżej Regulamin konkursu plastycznego „BEZPIECZNI NA DRODZE”.

Regulamin do pobrania tutaj