Czwartek, 21 marca 2019     Kontrast:

Transmisja sesji Rady Gminy

Międzygimnazjalny Konkurs Plastyczny pn. "Narkotykom i alkoholowi mówimy STOP!" organizowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Rejowcu Fabrycznym w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Pawłowie oraz Gimnazjami w Pawłowie i Lisznie został rozstrzygnięty. Celem konkursu było przede wszystkim zwrócenie uwagi uczestników konkursu na problem uzależnień i poszerzenie ich wiedzy w tym zakresie oraz popularyzacja działań plastycznych jako aktywna forma spędzania czasu wolnego. Konkurs ,w którym wzięło udział 24 uczniów reprezentujących Gimnazjum w Pawłowie i Lisznie ,przebiegał na poziomie - szkolnym i gminnym, zaś końcowym etapem jest wystawa prac w Gminnym Ośrodku Kultury w Pawłowie.
Laureatami konkursu zostali :
Magdalena Wawrzyszuk (klasa I a Gimnazjum w Lisznie) - I miejsce
Karolina Toroz (klasa Ib Gimnazjum w Lisznie ) - II miejsce
Katarzyna Tkaczyk (klasa Ib w Gimnazjum w Lisznie) - II miejsce
Monika Kosz ( klasa III Gimnazjum w Pawłowie) - wyróżnienie.
Poniżej prezentujemy niektóre prace. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy mieszkańców Gminy do obejrzenia prac w Gminnym Ośrodku Kultury w Pawłowie.