Środa, 21 listopada 2018     Kontrast:

ikona email ikona telefon logo bip

English Polish Russian Ukrainian

 

portal mapowy

Regioset

 BUSINESS GMINA

 

 Monitor polski

Dziennik Ustaw

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu

Gminny Portal Mapowy

harmonogram odbioru odpadów 

logo mikroporady  

 

budzet obywatelski

 

 

neuvoo 1

Wyszukiwarka ofert pracy

 

folderrejowiec20171

 Folder Gmina Rejowiec Fabryczny 2018

 

GlosPawlowa

Już po raz 12 organizowany jest konkurs wiedzy prewencyjnej pn. "Jestem Bezpieczny", którego organizatorem jest Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie. Współorganizatorami konkursu są Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Lublinie ,a także organy administracji rządowej i samorządowej. Konkurs organizowany jest w czterech etapach : eliminacje szkolne, gminne , powiatowe oraz finał wojewódzki. Swym zakresem obejmuje tematykę związaną z bezpieczeństwem drogowym, zasadami udzielania pierwszej pomocy, problematyką uzależnień, służbami alarmowymi oraz elementarną wiedzą z zakresu prawa.
W eliminacjach gminnych ,które odbyły się w kwietniu br. udział wzięły drużyny ze szkół podstawowych w Krasnem, Kaniem, Lisznie, Pawłowie i Wólce Kańskiej. Zwycięsko wyszła z tej tury drużyna z Krasnego, co zapewniło jej awans do eliminacji powiatowych. W dniu 23 maja br. w Szkole Podstawowej w Stawie odbył się konkurs na szczeblu powiatowym. Tu również drużyna ze Szkoły Podstawowej w Krasnem w składzie : Mucha Krystian, Błaziak Weronika, Nawrocka Olga, Bochniak Daniel, Gruszka Karolina oraz Petrykowski Szymon była najlepsza. Drużyny z powiatu chełmskiego rywalizowały w teście wiedzy, prezentacji plakatu oraz widowisku profilaktycznym. Uczniowie z Krasnego od niemal od początku biorą udział w konkursie "Jestem Bezpieczny", parokrotnie zajmując czołowe miejsca w eliminacjach powiatowych i wojewódzkich. Zwycięstwo w tym roku zaprowadziło ich do finału wojewódzkiego w Kraśniku, który odbędzie się 30 maja w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku.
Nagrody dla naszych uczestników w eliminacjach gminnych i powiatowych konkursu "Jestem Bezpieczny" ufundowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Rejowcu Fabrycznym w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki na rok 2012.


Konkurs wiedzy prewencujnej Jest - galeria zdjęć Konkurs wiedzy prewencujnej Jest - galeria zdjęć Konkurs wiedzy prewencujnej Jest - galeria zdjęć Konkurs wiedzy prewencujnej Jest - galeria zdjęć Konkurs wiedzy prewencujnej Jest - galeria zdjęć Konkurs wiedzy prewencujnej Jest - galeria zdjęć Konkurs wiedzy prewencujnej Jest - galeria zdjęć Konkurs wiedzy prewencujnej Jest - galeria zdjęć Konkurs wiedzy prewencujnej Jest - galeria zdjęć Konkurs wiedzy prewencujnej Jest - galeria zdjęć Konkurs wiedzy prewencujnej Jest - galeria zdjęć Konkurs wiedzy prewencujnej Jest - galeria zdjęć