Środa, 21 lutego 2018     Kontrast:

W niedzielę 7 października br. w Toruniu dzieci i młodzież szkolna świętowały nadejście jesieni obchodząc "Święto Pieczonego Ziemniaka". Imprezę zorganizowaną z inicjatywy sołtysa wsi Toruń - Pani Danuty Woźniak wsparli aktywnie sami mieszkańcy sołectwa, którzy przygotowali dla swoich podopiecznych ognisko, gry i zabawy oraz poczęstunek w świetlicy wiejskiej. Mimo deszczowej pogody humory wszystkim dopisały. W imprezie sfinansowanej ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych udział wzięło ponad czterdzieścioro młodych mieszkańców Torunia.
Poniżej krótka fotorelacja.