Czwartek, 20 czerwca 2019     Kontrast:

ikona email ikona telefon logo bip

English Polish Russian Ukrainian

 

portal mapowy

Regioset

 

Transmisja sesji Rady Gminy

 

 BUSINESS GMINA

 

 Monitor polski

Dziennik Ustaw

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu

Gminny Portal Mapowy

harmonogram odbioru odpadów 

logo mikroporady  

 

budzet obywatelski

 

 

neuvoo 1

Wyszukiwarka ofert pracy

 

folderrejowiec20171

 Folder Gmina Rejowiec Fabryczny 2018

 

GlosPawlowa

pomoc prawna logo

Bezpłatna pomoc prawna

Projekt realizowany był ze środków unijnych w ramach działania "Odnowa i rozwój wsi" objętego PROW na lata 2007- 2013, którego celem jest poprawa jakości życia na obszarach wiejskich. Inwestycja realizowana była od września 2009 roku do sierpnia 2011 roku.

Całkowity koszt inwestycji wyniósł 986 305,66 zł, w tym 387 741,00 zł z dofinansowania z PROW na lata 2007 -2013. W ramach inwestycji rozbudowano istniejący budynek o powierzchni 172 m2 wyposażony w garaż na samochód OSP i 2 sale użytkowane jako świetlica. Po rozbudowie powierzchnia całkowita świetlicy wynosi 266 m2 i wyposażona jest ona w: 2 garaże OSP z zapleczem do przechowywania sprzętu, salę spotkań, świetlice z zapleczem socjalnym, zespół wc wraz z przydomową oczyszczalnią, kotłownię na olej opałowy.

Budynek jest siedziba OSP w Kaniem. Część biurowo-socjalna przeznaczona jest na okresowe zebrania członków Straży Pożarnej, świetlica - na organizowane przez Straż uroczystości i zgromadzenia, garaże - na wozy i sprzęt strażacki.

Wykonawcą robót był Zakład Instalacji i Urządzeń Przemysłowych i Energetycznych "ENSTAL" Henryk Nachuniak z Pokrówki.

Przebudowa i rozbudowa remizy-św - galeria zdjęć Przebudowa i rozbudowa remizy-św - galeria zdjęć Przebudowa i rozbudowa remizy-św - galeria zdjęć Przebudowa i rozbudowa remizy-św - galeria zdjęć Przebudowa i rozbudowa remizy-św - galeria zdjęć Przebudowa i rozbudowa remizy-św - galeria zdjęć Przebudowa i rozbudowa remizy-św - galeria zdjęć Przebudowa i rozbudowa remizy-św - galeria zdjęć