Czwartek, 18 stycznia 2018     Kontrast:

Uroczysta sesja Rady Gminy Rejowiec Fabryczny poświęcona jubileuszowi 25-lecia istnienia Gminy Rejowiec Fabryczny odbyła się w miniony piątek 8 lipca 2016 r. w Centrum Hotelowo-Konferencyjnym Regent w Pawłowie

Część oficjalną sesji otworzył Przewodniczący Rady Gminy Rejowiec Fabryczny Mirosław Maziarz .

Wójt Gminy Rejowiec Fabryczny Zdzisław Krupa przestawił prezentację medialną dotyczącą rozwoju gminy na przestrzeni minionych lat w poszczególnych kadencjach Rady Gminy Rejowiec Fabryczny.

W uroczystościach wzięli udział zaproszeni goście : między innymi Pan Józef Zając – Senator RP , Pan Krzysztof Grabczuk – Marszałek Województwa Lubelskiego , Starosta Chełmski, Burmistrzowie , Wójtowie , Radni Powiatu Chełmskiego , Radni poszczególnych kadencji Rady Gminy Rejowiec Fabryczny , Sołtysi , przedstawiciele firm i instytucji współpracujących z Samorządem , Kierownicy jednostek organizacyjnych , Dyrektorzy szkół , Pracownicy Urzędu .

Rozdano wiele pamiątkowych medali i podziękowań dla osób zasłużonych .

W części artystycznej wystąpiły zespoły Echo i Radość .

IMGP6105

IMGP5929 IMGP5929 IMGP5932 IMGP5932