Niedziela, 20 maja 2018     Kontrast:

ikona email ikona telefon logo bip

English Polish Russian Ukrainian

 

portal mapowy

Regioset

 

 

Monitor polski

Dziennik Ustaw

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu

Gminny Portal Mapowy

harmonogram odbioru odpadów 

logo mikroporady  

 

budzet obywatelski

 

 

neuvoo 1

Wyszukiwarka ofert pracy

 

folderrejowiec20171

 Folder Gmina Rejowiec Fabryczny 2018

Page 1 Business Card Front Full Bleed

 

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Potrzebujących „Przytulisko” ma zaszczyt zaprosić na charytatywny koncert Zespołu Dziecięco – Młodzieżowego „Wołyńskie Słowiki” z Łucka, w dniu 09.07.2016r. o godz. 17:00 na hali sportowej MOSiR w Chełmie.

Zespół ten, to jak twierdzą znawcy sztuki artystycznej - "Perełka Ukrainy", . powstał w 1998 r. z inicjatywy Towarzystwa Kultury Polskiej w Łucku. Występują w nim dzieci z Polskim rodowodem. Oprócz koncertów na Ukrainie, grupa ma na swoim koncie występy na wielu światowych scenach. W bardzo zróżnicowanym repertuarze mieszczą się piosenki religijne, ludowe, patriotyczne a także utwory współczesne. Do Chełma przyjadą ze swoimi opiekunami : dyrektorem artystycznym –p.Antoniną Antonową oraz dyrektorem muzycznym -p. Piotrem Miłogorodzkim.

 Dzieci występują w naszym mieście charytatywnie. Zebrane środki przeznaczone będą na potrzeby naszych podopiecznych. Wejściówki w postaci cegiełek o wartości 20pln. do nabycia w dniu koncertu na hali MOSiR.

 Honorowy Patronat Pani Prezydent Miasta Chełm Agata Fisz.


Wspomóżmy tych, którzy potrzebują pomocy!
Dla nas to tylko kilka groszy i chwila spędzona wspólnie przy znakomitym repertuarze, a dla dzieci występujących ogromna radość , że mogą zaprezentować swój talent i tym samym wspomóc osoby potrzebujące pomocy.