Niedziela, 20 maja 2018     Kontrast:

Page 1 Business Card Front Full Bleed

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Potrzebujących „Przytulisko” ma zaszczyt zaprosić na charytatywny koncert Zespołu Dziecięco – Młodzieżowego „Wołyńskie Słowiki” z Łucka, w dniu 09.07.2016r. o godz. 17:00 na hali sportowej MOSiR w Chełmie.

Zespół ten, to jak twierdzą znawcy sztuki artystycznej - "Perełka Ukrainy", . powstał w 1998 r. z inicjatywy Towarzystwa Kultury Polskiej w Łucku. Występują w nim dzieci z Polskim rodowodem. Oprócz koncertów na Ukrainie, grupa ma na swoim koncie występy na wielu światowych scenach. W bardzo zróżnicowanym repertuarze mieszczą się piosenki religijne, ludowe, patriotyczne a także utwory współczesne. Do Chełma przyjadą ze swoimi opiekunami : dyrektorem artystycznym –p.Antoniną Antonową oraz dyrektorem muzycznym -p. Piotrem Miłogorodzkim.

Dzieci występują w naszym mieście charytatywnie. Zebrane środki przeznaczone będą na potrzeby naszych podopiecznych. Wejściówki w postaci cegiełek o wartości 20pln. do nabycia w dniu koncertu na hali MOSiR.

Honorowy Patronat Pani Prezydent Miasta Chełm Agata Fisz.

Wspomóżmy tych, którzy potrzebują pomocy!
Dla nas to tylko kilka groszy i chwila spędzona wspólnie przy znakomitym repertuarze, a dla dzieci występujących ogromna radość , że mogą zaprezentować swój talent i tym samym wspomóc osoby potrzebujące pomocy.