Czwartek, 20 września 2018     Kontrast:

Z okazji obchodów Ogólnopolskiego Dnia Trzeźwości ,który w roku 2016 przypada na dzień 21 marca, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Rejowcu Fabrycznym oraz Klub Abstynenta „Krokus” w Rejowcu Fabrycznym organizują w tym dniu dyżur w godz. :

- 15.30 – 16.30 – Urząd Gminy w Rejowcu Fabrycznym - Punkt Konsultacyjny pokój Nr 3,

- 16.00 – 17.00 - siedziba Klubu Abstynenta Krokus – Rejowiec Fabryczny ul. Mickiewicza przy Warsztatach Terapii Zajęciowej (wejście z prawej strony).

W trakcie dyżuru będą udzielane porady i informacje w zakresie lecznictwa odwykowego ,profilaktyki alkoholowej oraz przeciwdziałania narkomanii i przemocy w rodzinie.

plakat dzien trzezwosci plakat dzien trzezwosciWszystkich zainteresowanych zapraszamy.