Wtorek, 16 października 2018     Kontrast:

2 czerwca w Lublinie odbyła się Gala finałowa konkursu Promocji Gmin „BUSINESS excellence” organizowanym przez Lubelski Klub Biznesu.

IMGP4152 IMGP4152

Program Promocji Gmin ma na celu wyróżnić te samorządy, które dzięki swoim działaniom polepszają warunki biznesowe. Docenione zostają wysiłki włożone w rozwój gospodarczy regionu. Gmina Rejowiec Fabryczny za swoje dokonania otrzymała tytuł Laureata Programu Promocji Gmin „BUSINESS excellence” w kategorii gmina wiejska. Jest to IV edycja programu, który ma na celu nie tylko promocję gmin, ale również stworzenie odpowiednich warunków do rozwoju przedsiębiorczości w naszym regionie.

Nagrodą w konkursie jest m.in. kampania billboardowa, oraz promocja w branżowych czasopismach. Kapituła Programu argumentowała następująco wybór Gminy Rejowiec Fabryczny:

uchwala11 uchwala11

IMGP4152