Środa, 28 października 2020     Kontrast:

ikona email ikona telefon logo bip

English Polish Russian Ukrainian

 

Regioset

 

Transmisja sesji Rady Gminy

solary rejowiec 

PORTAL SOLARY-REJOWIECFABRYCZNY

 

 BUSINESS GMINA

 

 Monitor polski

Dziennik Ustaw

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu

Gminny Portal Mapowy

harmonogram odbioru odpadów 

logo mikroporady  

 

budzet obywatelski

 

 

neuvoo 1

Wyszukiwarka ofert pracy

 

folderrejowiec20171

 Folder Gmina Rejowiec Fabryczny 2018

 

GlosPawlowa

pomoc prawna logo

Bezpłatna pomoc prawna

 

 

Mamy przyjemność poinformować, że przedstawiciele Gminy Rejowiec Fabryczny zostali nominowani do tytułów Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku w akcji Mistrzowie Agro – największym plebiscycie wiejskim i rolniczym w Polsce prowadzonym w naszym województwie przez "Kurier Lubelski" oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”.

 

Nominacje do nagród uzyskali: Jacek Klin, sołtys Sołectwa Pawłów oraz KGW w Gołębiu Gołębianki, KGW Jazgot w Lisznie, KGW Wólenianki w Wólce Kańskiej.

Kandydatów do nagród nominowali partnerzy i patroni akcji - organizacje rolnicze i wiejskie, dziennikarze oraz mieszkańcy naszego regionu. Główne nagrody w plebiscycie zostaną wręczone podczas uroczystej gali w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w Warszawie. Do udziału w ceremonii wręczenia nagród zostaną zaproszeni także gospodarze gmin, z których pochodzić będą laureaci.

Gorąco zachęcamy Mieszkańców naszej gminy do wspierania oraz promowania reprezentantów naszej gminy w akcji Mistrzowie Agro poprzez udział w głosowaniu online na stronie internetowej Kuriera Lubelskiego.

 

Głosy można oddawać TUTAJ

 

Udział w plebiscycie to znakomita promocja nie tylko ich działalności, lecz także całego lokalnego środowiska.

Pełną informację o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem: www.kurierlubelski.pl/agro

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w głosowaniu