Czwartek, 18 stycznia 2018     Kontrast:

Inwestycja realizowana na terenie Gminy Rejowiec Fabryczny przez Pana Roberta Czyżewskiego od 2010 roku. Budynek zlokalizowany w Pawłowie przy ulicy Lubelskiej oferować będzie dwie przestronne sale: balową (420 m.kw.) i konferencyjną (180 m.kw.) oraz dwie mniejsze barowo - restauracyjne (70 m.kw. i 80 m.kw.). Do dyspozycji gości będzie również 18 pokoi 1, 2 i 3 - osobowych z łazienkami (w tym 1 pokój dla osób niepełnosprawnych i 3 pokoje lux) oraz sauna i jacuzzi. Termin otwarcia Centrum Konferencyjno - Hotelowego planowany jest na II kwartał 2013 roku.

Zapraszamy do współpracy wszystkich inwestorów zainteresowanych prowadzeniem działalności na terenie naszej gminy.