Środa, 21 lutego 2018     Kontrast:

W odświętnie udekorowanej sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Lisznie w dniu 2 marca 2013r. o godzinie 1500 Dyrektor Szkoły Pan Ireneusz Nowosad powitał w szystkich zebranych na spotkaniu z Okazji Dnia Kobiet. Spotkanie rozpoczęto występem okolicznościowym w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkół w Lisznie - program "W Bożym dziele mężczyzna jest prozą a kobieta poezją".
Dla ciała organizatorzy (radni, sołtysi, pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowie) przygotowali kawę, herbatę, ciastka. W programie imprezy znalazł się również występ zespołu śpiewaczego "Pawłowianki" z Pawłowa oraz "Radość" z Liszna. Zgromadzeni uczestnicy z zapartym tchem, niejednokrotnie wzruszeni do łez, s łuchali wrażliwej poezji śpiewanej w wykonaniu Pana Dariusza Tokarzewskiego członka zespołu VOX. Pani Maśluch Halina recytowała własne utwory poetyckie.
Na zakończenie części artystycznej życzenia z okazji Święta Kobiet wszystkim Paniom przekazali: Wójt Gminy Pan Zdzisław Krupa, Przewodniczący Rady Gminy P an Mirosław Maziarz, Dyrektor Zespołu Szkół w Lisznie Pan Ireneusz Nowosad. Następnie Panowie uczestniczący w spotkaniu wręczyli paniom kwiaty. Panująca na Sali atmosfera oraz dźwięki muzyki sprawiły, że wszyscy świetnie się bawili.