Poniedziałek, 25 czerwca 2018     Kontrast:

ikona email ikona telefon logo bip

English Polish Russian Ukrainian

 

portal mapowy

Regioset

 BUSINESS GMINA

 

 Monitor polski

Dziennik Ustaw

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu

Gminny Portal Mapowy

harmonogram odbioru odpadów 

logo mikroporady  

 

budzet obywatelski

 

 

neuvoo 1

Wyszukiwarka ofert pracy

 

folderrejowiec20171

 Folder Gmina Rejowiec Fabryczny 2018

 

GlosPawlowa

W odświętnie udekorowanej sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Lisznie w dniu 2 marca 2013r. o godzinie 1500 Dyrektor Szkoły Pan Ireneusz Nowosad powitał w szystkich zebranych na spotkaniu z Okazji Dnia Kobiet. Spotkanie rozpoczęto występem okolicznościowym w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkół w Lisznie - program "W Bożym dziele mężczyzna jest prozą a kobieta poezją".
Dla ciała organizatorzy (radni, sołtysi, pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowie) przygotowali kawę, herbatę, ciastka. W programie imprezy znalazł się również występ zespołu śpiewaczego "Pawłowianki" z Pawłowa oraz "Radość" z Liszna. Zgromadzeni uczestnicy z zapartym tchem, niejednokrotnie wzruszeni do łez, s łuchali wrażliwej poezji śpiewanej w wykonaniu Pana Dariusza Tokarzewskiego członka zespołu VOX. Pani Maśluch Halina recytowała własne utwory poetyckie.
Na zakończenie części artystycznej życzenia z okazji Święta Kobiet wszystkim Paniom przekazali: Wójt Gminy Pan Zdzisław Krupa, Przewodniczący Rady Gminy P an Mirosław Maziarz, Dyrektor Zespołu Szkół w Lisznie Pan Ireneusz Nowosad. Następnie Panowie uczestniczący w spotkaniu wręczyli paniom kwiaty. Panująca na Sali atmosfera oraz dźwięki muzyki sprawiły, że wszyscy świetnie się bawili.

Dzień Kobiet w Zespole Szkół w L - galeria zdjęć Dzień Kobiet w Zespole Szkół w L - galeria zdjęć Dzień Kobiet w Zespole Szkół w L - galeria zdjęć Dzień Kobiet w Zespole Szkół w L - galeria zdjęć Dzień Kobiet w Zespole Szkół w L - galeria zdjęć Dzień Kobiet w Zespole Szkół w L - galeria zdjęć Dzień Kobiet w Zespole Szkół w L - galeria zdjęć Dzień Kobiet w Zespole Szkół w L - galeria zdjęć Dzień Kobiet w Zespole Szkół w L - galeria zdjęć Dzień Kobiet w Zespole Szkół w L - galeria zdjęć