Piątek, 25 maja 2018     Kontrast:

W Zespole Szkół w Lisznie w dniu 26 marca 2014r. odbyło się spotkanie poświęcone prezentacji pracy konkursowej uczniów klasy III gimnazjum zatytułowanej "Wielkie drzewa małej okolicy". W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Urzędu Gminy Rejowiec Fabryczny, sołtysowie, radni, mieszkańcy okolic Liszna, nauczyciele i uczniowie kl. III gimnazjum.

Uczniowie zapoznali uczestników z projaktem Youngster, przedstawili efekty pracy konkursowej "Teenages in action" w postaci prezentacji multimedialnej zatytułowanej "Wielkie drzewa małej okolicy" w języku polskim i angielskim, zaprezentowali się w scence kabaretowej polsko - angielskiej oraz w piosence w języku angielskim. Na zakończenie spotkania zaprosili gości na poczęstunek.
Uczestnikami konkursu są: Joanna Wójcik, Paweł Bandosz, Iga Kulik, Patrycja Lewińska, Weronika Kanadys.
Nad organizacją spotkania oraz udziałem uczniów w konkursie opiekę sprawowała p. Ewelina Aleksandrowska - Rokita.
Link do całej prezentacji:

zdjęcie z uroczystości zdjęcie z uroczystości zdjęcie z uroczystości zdjęcie z uroczystości