Czwartek, 21 marca 2019     Kontrast:

ikona email ikona telefon logo bip

English Polish Russian Ukrainian

 

portal mapowy

Regioset

 

Transmisja sesji Rady Gminy

 

 BUSINESS GMINA

 

 Monitor polski

Dziennik Ustaw

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu

Gminny Portal Mapowy

harmonogram odbioru odpadów 

logo mikroporady  

 

budzet obywatelski

 

 

neuvoo 1

Wyszukiwarka ofert pracy

 

folderrejowiec20171

 Folder Gmina Rejowiec Fabryczny 2018

 

GlosPawlowa

Dnia 8 czerwca 2014 roku odbyły się na boisku sportowym w Wólce Kańskiej międzygminne zawody sportowo- pożarnicze, w których brały udział drużyny z gmin: Siedliszcze i Rejowiec Fabryczny. Gospodarzami zawodów byli strażacy ochotnicy z Wólki Kańskiej, którzy niedawno pozyskali samochód od Ochotniczej Straży Pożarnej w Rejowcu. Rywalizacje otworzył Wójt Gminy Rejowiec Fabryczny Zdzisław Krupa. Na uroczystości zostali odznaczeni druhowie ochotnicy z Wólki Kańskiej. Brązowe Medale za Zasługi dla Pożarnictwa przyznawane przez Prezydium Oddziału Wojewódzkiego ZOSP otrzymali druhowie: Andrzej Świderczuk, Tadeusz Palonka, Mariusz Świderczuk. Odznakami "Wzorowy Strażak" przyznawaną przez Oddział Powiatowy ZOSP wyróżnieni zostali dh Michał Świderczuk i dh Sylwester Uchański. Medale wręczył Zasępca Komendanta Miejskiego PSP starszy brygadier mgr inż. Mirosław Wesołowski.
W rywalizacji wzięło udział 8 drużyn: z Gminy Rejowiec Fabryczny: Kanie i Wólka Kańska, oraz 6 z Gminy Siedliszcze: Wola Korybutowa, Mogielnica, Majdan Zachorodyński, Siedliszcze, Kulik, Dobromyśl. Rywalizacje z terenu Gminy Rejowiec Fabryczny wygrała OSP z Kaniego, z gminy Siedliszcze natomiast OSP Kulik. W klasyfikacji generalnej zwyciężyła OSP z Kaniego, przed OSP Kulik i OSP Siedliszcze.
Zawody sportowo- pożarnicze cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców Wólki Kańskiej i okolicznych miejscowości. Przybyli także kibice z Gminy Siedliszcze, którzy żywo dopingowali druhów biorących udział w zmaganiach sportowo pożarniczych, pomimo upalnej pogody.


Zawody sportowo - pożarnicze w W - galeria zdjęć Zawody sportowo - pożarnicze w W - galeria zdjęć Zawody sportowo - pożarnicze w W - galeria zdjęć Zawody sportowo - pożarnicze w W - galeria zdjęć Zawody sportowo - pożarnicze w W - galeria zdjęć Zawody sportowo - pożarnicze w W - galeria zdjęć Zawody sportowo - pożarnicze w W - galeria zdjęć Zawody sportowo - pożarnicze w W - galeria zdjęć Zawody sportowo - pożarnicze w W - galeria zdjęć Zawody sportowo - pożarnicze w W - galeria zdjęć Zawody sportowo - pożarnicze w W - galeria zdjęć Zawody sportowo - pożarnicze w W - galeria zdjęć Zawody sportowo - pożarnicze w W - galeria zdjęć Zawody sportowo - pożarnicze w W - galeria zdjęć Zawody sportowo - pożarnicze w W - galeria zdjęć Zawody sportowo - pożarnicze w W - galeria zdjęć Zawody sportowo - pożarnicze w W - galeria zdjęć Zawody sportowo - pożarnicze w W - galeria zdjęć Zawody sportowo - pożarnicze w W - galeria zdjęć Zawody sportowo - pożarnicze w W - galeria zdjęć Zawody sportowo - pożarnicze w W - galeria zdjęć Zawody sportowo - pożarnicze w W - galeria zdjęć Zawody sportowo - pożarnicze w W - galeria zdjęć Zawody sportowo - pożarnicze w W - galeria zdjęć