Czwartek, 18 stycznia 2018     Kontrast:

W miejscowości Kanie-Stacja gmina Rejowiec Fabryczny dnia 5 grudnia br. w niedzielę grupa 30 dzieci bawiła się na zabawie "Mikołajkowej". Były bardzo ciekawe gry, zabawy i konkursy z nagrodami, w których dzieci chętnie uczestniczyły, te najmłodsze razem z rodzicami. Było też malowanie twarzy, które cieszyło się dużym powodzeniem wśród dzieci. Zabawę prowadziła Sandra - studentka z Lublina. Przybył oczywiście prawdziwy Mikołaj z workiem prezentów, które dał każdemu dziecku. (Nieobecnym dzieciom z tej miejscowości paczki od Mikołaja zanieśli sąsiedzi). Dzieci bawiły się wspaniale i były bardzo zadowolone. Organizatorzy - Grupa Odnowy Miejscowości zapewniła dzieciom: kanapki, ciasto, owoce i napoje. Zabawa Mikołajkowa odbyła się dzięki p. Wójtowi Gminy Rejowiec Fabryczny Zdzisławowi Krupie, za co gorąco dziękują organizatorzy i dzieci wraz z rodzicami Kaniego Stacji.