Poniedziałek, 21 października 2019     Kontrast:

ikona email ikona telefon logo bip

English Polish Russian Ukrainian

 

portal mapowy

Regioset

 

Transmisja sesji Rady Gminy

 

 BUSINESS GMINA

 

 Monitor polski

Dziennik Ustaw

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu

Gminny Portal Mapowy

harmonogram odbioru odpadów 

logo mikroporady  

 

budzet obywatelski

 

 

neuvoo 1

Wyszukiwarka ofert pracy

 

folderrejowiec20171

 Folder Gmina Rejowiec Fabryczny 2018

 

GlosPawlowa

pomoc prawna logo

Bezpłatna pomoc prawna

Opracowanie Biala Ksiega szczepien1

Biała Księga Szczepień

W sobotę, 23 lipca odbył się w Krasnem piknik rodzinny zorganizowany wspólnie przez radę sołecką wsi Krasne, dyrekcję Szkoły Podstawowej w Krasnem oraz Gminny Ośrodek Kultury w Pawłowie. W plenerowej imprezie udział wzięło ok. 50 dzieci z Krasnego i Józefina.
Podczas pikniku zorganizowano wiele konkursów i zabaw dla dzieci, w tym konkurs plastyczny, konkurs karaoke oraz gry sprawnościowe. Uwieńczeniem imprezy było wręczenie nagród oraz wspólne ognisko dla uczestników. Inicjatorem pikniku był sołtys i radny wsi Krasne - Wiesław Podlipny. Źródłem dofinansowania były środki przeznaczone na realizację zadań związanych z Gminnym Programem Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w roku 2011.

Rodzinny Piknik w Krasnem - galeria zdjęć Rodzinny Piknik w Krasnem - galeria zdjęć Rodzinny Piknik w Krasnem - galeria zdjęć Rodzinny Piknik w Krasnem - galeria zdjęć Rodzinny Piknik w Krasnem - galeria zdjęć Rodzinny Piknik w Krasnem - galeria zdjęć Rodzinny Piknik w Krasnem - galeria zdjęć Rodzinny Piknik w Krasnem - galeria zdjęć Rodzinny Piknik w Krasnem - galeria zdjęć Rodzinny Piknik w Krasnem - galeria zdjęć Rodzinny Piknik w Krasnem - galeria zdjęć Rodzinny Piknik w Krasnem - galeria zdjęć Rodzinny Piknik w Krasnem - galeria zdjęć Rodzinny Piknik w Krasnem - galeria zdjęć Rodzinny Piknik w Krasnem - galeria zdjęć Rodzinny Piknik w Krasnem - galeria zdjęć Rodzinny Piknik w Krasnem - galeria zdjęć Rodzinny Piknik w Krasnem - galeria zdjęć