Środa, 21 lutego 2018     Kontrast:

3 lipca 2011 odbył się w Wólce Kańskiej mini festyn, zorganizowany przez sołtys i radną w jednej osobie Panią Zuzannę Kądziela , przy aktywnej współpracy z przedstawicielami miejscowej szkoły podstawowej (Pani Ewa Kozłowska) i Grupą Odnowy Miejscowości. Festyn rozpoczął się przedstawieniem .Kopciuszek. uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej w Wólce Kańskiej. Podczas imprezy zorganizowano wiele gier i konkursów dla dzieci i młodzieży, a ich uczestnicy dzięki dofinansowaniu ze środków Gminy Rejowiec Fabryczny (w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki) oraz wsparciu osób prywatnych (Pani Barbara Uchańska) mogły cieszyć się nagrodami i posilić się poczęstunkiem. Uwieńczeniem festynu była zabawa taneczna dla najmłodszych.