Poniedziałek, 25 czerwca 2018     Kontrast:

Na początku grudnia ubiegłego roku odbyła się impreza Mikołajkowa w miejscowości Toruń. Dzięki funduszom pochodzącym z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, staraniom radnej i sołtyski wsi Toruń - Danuty Woźniak, rady sołeckiej i zaangażowaniu mieszkańców wsi zorganizowano zabawę mikołajkową dla najmłodszych. Łącznie uczestniczyło w niej 37 dzieci z Torunia i tzw. Kolonii Gołąb. W trakcie spotkania zorganizowano gry i zabawy nagrodzone słodkimi upominkami oraz poczęstunek dla dzieci.